• Náboženská výchova

• 01.06.2020 - Oznam

Pekne všetkých pozdravujem, milé deti, rodičia!V stredu o 16,30 bude detská sv.omša v kostole, srdečne pozývam. :) Budeme to mať ako hodinu náboženstva, keďže nemôžeme byť v škole. Tí, ktorí neprídu, dostanú inštrukcie a úlohy elektronicky. Treba prísť s rúškami a dodržiavať odstup. Keďže je Deň detí 01.06., čaká vás i sladké prekvapenie. :)

Deti, pozvite i rodičov! :)

OZNAM NAVYŠE PRE TRETIAKOV:

PO SV.OMŠI BUDE STRETNUTIE S RODIČMI PRVOPRIJÍMAJÚCICH DETÍ.

Teším sa farárko :)

19.04.2020 - Oznam

Úlohy pre jednotlivé ročníky sa dozviete TU

Oznam (24.03.2020)

Pozdravujem, milí žiaci, rodičia. Posielam vám materiály na samoštúdium. Keďže máme pred sebou najväčšie sviatky - sviatky nášho vykúpenia, sú to materiály o utrpení, smrti a zmŕtvychvstania Pána Ježiša. Naštudujte si to, prosím.
      Vytlačte si pracovné listy, môžete si vyfarbiť, spraviť osemsmerovku. Potom si tieto materiály prineste do školy (keď bude otvorená). Opakujte si tiež už preberané učivo. Využite čas doma na častejšiu modlitbu, čítanie Biblie, pozeranie sv.omše v TV. V rámci prechádzky môžete sa prísť pomodliť na chvíľu do kostola.
      Prajem veľa zdravia a Božieho požehnania :)

1. Ježišova smrť a zmŕtvychvstanie - PL

2. Veľkonočné trojdnie

3. Posledná večera - PL

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Archív - z minulého týždňa

Úlohy pre žiakov navštevujúcich náboženskú výchovu od p. farára.

PRE ŽIAKOV 3. ROČNÍKA Zopakovanie Desatora (s. 56-61), Sviatostí (s.15-20) a pozrite si doposiaľ nepreberané (s.34-41).

ŽIACI OSTATNÝCH ROČNÍKOV Opakujte si doposiaľ prebraté učivo a tiež si pozrite nasledujúce tri učivá.

ÚLOHA PRE VŠETKY ROČNÍKY: Každý deň sa intenzívnejšie modlite, čítajte si z Biblie alebo životopis svätého, pozrite si aj v TV niečo duchovné (napr. sv.omšu či ruženec, krížovú cestu). Zapisujte si do zošita alebo na papier tieto vaše duchovné aktivity.