• Rôzne ŠKD

• Informácie k platbe za ŠKD v školskom roku 2020/2021.

Vážení rodičia.

Tí, ktorí ste platili za dieťa poplatok za ŠKD za mesiace SEP-OKT a zostane prihlásené v ŠKD aj v ďalších mesiacoch nebudete platiť poplatok za ŠKD v mesiacoch NOV-DEC. Tí, ktorí ste platili za dieťa poplatok za ŠKD za mesiace SEP-OKT a odhlásili ste (písomne) počas týchto mesiacov dieťa, bude Vám poplatok vrátený. Tí, ktorí opätovne prihlásite dieťa do ŠKD (JAN-FEB) po zlepšení sa situácie a uvoľnení opatrení nariadených RÚVZ nebudú platiť poplatok za dieťa za ŠKD tieto dva mesiace. Pripomíname však tým rodičom, ktorí chcú odhlásiť dieťa z ŠKD,  že pri prechode na obed a počas obeda je za deti zodpovedná škola (učitelia, p. vychovávateľka) a preto je nutné, aby boli deti prihlásené do ŠKD. Tí, ktorí sa rozhodnete (po zvážení) odhlásiť dieťa z ŠKD je potrebné podať písomne odhlásenie dieťaťa z ŠKD p. vychovávateľke.